Zadzwoń: 720 830 390 Napisz: recepcja@crholistic.pl
Język / Language
Recepcja

o nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy przyjaciółmi, których połączył wspólny cel – najskuteczniejsze leczenie dysfunkcji/bólu pacjentów, chęć własnego rozwoju, zwiększanie świadomości pacjenta o metodach leczenia oraz jakże ważnej autoterapii.

W maju 2017 roku powstał pomysł stworzenia własnej placówki. Stało się to podczas zwyczajnego spotkania, na którym dyskutowaliśmy, iż brakuje miejsca w którym problemy ludzkie rozwiązywało by się kompleksowo, szukało głęboko przyczyn a nie goniło za objawami choroby. Omawialiśmy różne problemy naszych pacjentów i szukaliśmy rozwiązań. Każdy z nas miał pewną koncepcję. Jak się później okazało ta ,,burza mózgów” przyczyniła się do pomysłu aby połączyć siły i stworzyć wyjątkowe miejsce dla naszych pacjentów.

Holistic Physio Centrum Rehabilitacji Holistycznej istnieje od lipca 2018 roku. Oferujemy szeroki zakres bardzo skutecznej fizjoterapii, prowadzonej w przychodni przy ul. Wita Stwosza 20 w Warszawie. Projekt powstał z myślą o pacjentach w oparciu o nasze długoletnie doświadczenie i najwyższe standardy w procesie leczenia. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie. Oferujemy takie podejścia do leczenia jak:

Terapia manualna, chiropraktyka(nastawianie kręgosłupa), akupunktura, igłoterapia sucha, hirudoterapia, terapia wisceralna, manipulacje powięziowe, uroginekologia, tlenoterapia hiperbaryczna.
Leczymy w zasadzie wszystkie dolegliwości bólowe ciała, zawroty głowy, piski wuszach jak i choroby wewnętrzne tj: otyłość, zastoje, obrzęki, Ibs, wzjg, crohn, refluks, prostata, vulvodynia, endomterioza, bolesne miesiączki, fibromialgia, choroby reumatyczne, opieka po porodowa, niepłodność.
Prosimy pamiętać o konieczności odwoływania wizyt nie później niż 12h przed. Przy przekroczeniu czasu zostanie naliczona pełna opłata.

Nasze hasło to: SKUTECZNOŚĆ MIARĄ SUKCESU.