Zadzwoń: 720 830 390 Napisz: recepcja@crholistic.pl
Język / Language
Recepcja

o nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy przyjaciółmi, których połączył wspólny cel – najskuteczniejsze leczenie dysfunkcji/bólu pacjentów, chęć własnego rozwoju, zwiększanie świadomości pacjenta o metodach leczenia oraz jakże ważnej autoterapii.

W maju 2017 roku powstał pomysł stworzenia własnej placówki. Stało się to podczas zwyczajnego spotkania, na którym wzajemnie się usprawnialiśmy. Omawialiśmy różne problemy naszych pacjentów i szukaliśmy rozwiązań. Każdy z nas miał pewną koncepcję na konkretną dysfunkcję, która okazała się efektywna. Jak się później okazało ta ,,burza mózgów” przyczyniła się do pomysłu aby połączyć siły i stworzyć wyjątkowe miejsce dla naszych pacjentów.

Holistic Physio Centrum Rehabilitacji Holistycznej istnieje od lipca 2018 roku. Oferujemy szeroki zakres bardzo skutecznej fizjoterapii, prowadzonej w przychodni przy ul. Wita Stwosza 20 w Warszawie. Projekt powstał z myślą o pacjentach w oparciu o nasze długoletnie doświadczenie i najwyższe standardy w procesie leczenia. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie.

Nasze hasło to: SKUTECZNOŚĆ MIARĄ SUKCESU.