Zadzwoń: 720 830 390 Napisz: recepcja@crholistic.pl
Język / Language

Tomasz Chludziński

Jestem Magistrem Fizjoterapii z 4-letnim doświadczeniem w pracy z pacjentem. Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Łodzi. W swojej praktyce skupiam się na kompleksowej pomocy i polepszeniu stanu pacjenta nie tylko „tu i teraz”, ale również w przyszłości – poprzez edukację, motywowanie do profilaktyki i zmiany podejścia do swojego ciała. Dążę do ciągłego rozwoju i odnajdywania najskuteczniejszych metod terapii. Problemy każdego pacjenta rozpatruję indywidualnie, dobór rozwiązania poprzedzając wywiadem i diagnostyką, uwzględniając historię dolegliwości, obecny styl życia oraz osobiste potrzeby.

Specjalizuję się w leczeniu dolegliwości bólowych w obrębie głowy, kręgosłupa, miednicy i stawów obwodowych, rehabilitacją pourazową i pozabiegową, a także profilaktyką i doborem odpowiednich ćwiczeń w celu zachowania dobrego zdrowia i kondycji ciała.

Traktowanie organizmu holistycznie i stosowanie indywidualnie dobranych metod terapeutycznych pozwala mi na osiągnięcie wymiernych efektów i realną poprawę stanu zdrowia pacjenta.

Zakres metod i narzędzi, które stosuje w terapii, obejmuje m.in.:

· Medycyna Manualna wg dr Radosława Składowskiego,

· Terapia Manualna wg Stephena Typaldosa (FDM),

· piny – klawiterapia/pinopresura,

· igły – suche igłowanie,

· physioblade (narzędzie IASTM).