Zadzwoń: 720 830 390 Napisz: recepcja@crholistic.pl
Język / Language

Jakub Bojar

89Od 2007 zdobywam doświadczenia w skutecznym leczeniu dolegliwości bólowych. Skuteczność zawdzięczam holistycznemu podejściu do dysfunkcji ciała swoich pacjentów. Podejście holistyczne, którym się kieruję jest globalnym spojrzeniem na dolegliwość, gdyż człowiek oprócz ciała to przede wszystkim, jego historia, emocje, środowisko. Bardzo często za ból i stan zapalny odpowiadają te miejsca w ciele lub poza nim, których by pacjent w ogóle nie podejrzewał.

Opieram się na rewolucyjnej koncepcji dr Radosława Składowskiego – Frsc. Której byłem również nauczycielem w latach 2017/19, szkoląc w Spale fizjoterapeutów pod okiem Doktora Składowskiego.

Obecnie moja praca naukowa od 2018 skupiona jest na współtworzeniu, rozwijaniu i nauczaniu terapeutów. Nowej koncepcji Holistycznego leczenia dolegliwości z poziomu narządów wewnętrznych o nazwie Kompleksowa Terapia Wisceralna.

W naszym centrum i poza, wprowadzamy nową jakość leczenia ludzkich dolegliwości w polskiej fizjoterapii.

W swojej pracy kieruję się także Koncepcją Taśm Anatomicznych Tomasa Myers’a metodą Fascial Manipulation – Luigi Stecco, Chiropraktyką, Tradycyjną Medycyną Chińską, Fascial Distortion Model. Poszukując rozwiązań na problemy swoich pacjentów aktywnie czerpię z technik tkanek miękkich i chiropraktycznych. Jako narzędzi w pracy terapeutycznej stosuję: igły (akupunktura/igłoterapia sucha), gwoździe (klawipresura/pinoterapia), narzędzia typu IASTM oraz stworzone przeze mnie. Pozwalają one na efektywne i szybkie pozbycie się problemu na wszystkich poziomach ludzkiego ciała.